Новини

Том Ям

18.03.2019

Коли чоловіки приміряють образ інста-дів, вони замовляють Том Ям. Їдять, фотографують, просять рецепт, замовляють знову. Бо він на всі дні відбирає спокійні ночі – справжня любов. Все настільки цікаво, що у світі створюються фан-клуби поціновувачів супу – усі хочуть жити щонайменше 83 роки, як тайці. Том Ям, мабуть, найяскравіший приклад культури харчування, виплеканої в цій країні, і має декілька форматів. Як український борщ, але радикально варіативно.

Том Ям Кунг – суп з креветками, Том Ям Гун – з куркою, Том Ям Пла – з рибою, Том Ям Кха Му – зі свининою, а Том Ям Тале – з морепродуктами. Автентичний суп змушує плакати, не так від розчулення, як від пари ароматних трав, які лежать на дні тарілки, і просять залишатися неторканими. Європейці звикли до традиції смачну страву їсти повністю, тому зупиняють вибір на м’якших спеціях. Нам тут і так гостро, але так, щоби екстремально – дорога в Тай. Або в Банкок: тут добре роз’яснюють, що живе на дні тарілки: це лемонграс, галангал, кафір, кінза, рибний соус, солом’яні гриби, кокосове молоко та креветки, сік лайму та чилі. Медики, розглянувши рецепт, повідомили, що суп захищає від раку. І взагалі дуже корисний, якщо їсти його по-європейськи, а не зі спільної тарілки, як заведено у Тайланді.

На найближчий місяць для християн запозичення Том Яму має ще один переконливий плюс – його класична подача з креветками відповідає вимогам Великого посту. Тому, аж до 27 квітня, Том Ям буде представлений у ресторані Porsche’нь комплексу 4х4 за ціною 145 грн за порцію.